• Kimi Aramıştınız ?
  • Hemen Size Ulaşalım
Hemen Teklif Alın

Dell Donanımlarını size sunuyoruz

Dell Donanımları İster yeni kurulmuş bir şirket olun, ister uzun zamandır hizmet verin, herkesin teknolojik donanıma ihtiyacı vardır. Her türlü donanım desteğinize cevap veren H1 Web & Pazarlama Çözümleri ihtiyacınız olan donanımları ayağınıza kadar getirir ve bunu iş ortağı olduğu DELL güvencesiyle size sunar. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Web Tasarım

Web Tasarım Her gün kaç tane web sitesine giriyorsunuz? Girdiğiniz sitelerde istediğinizi rahatça buluyor musnuz? Web siteniz isteklerinizi karşılıyor mu? Yeni ve size özel bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Web tasarım mı yaptırmak istiyorsunuz? Evet doğru yerdesiniz. Özel web tasarımlarınız H1 Web & Pazarlama Çözümleri’nde. Tasarımlarınızı size JPEG olarak yollayıp beğeninize sunuyoruz. Sınırsız revizyon ve H1 tecrübesi ile sizin bile hayal edemediğiniz noktalara sitenizi ulaştırıyoruz. Trend tasarımlar ve kullanıcının rahatça anlayabileceği web sitelerini sizin için tasarlıyoruz. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Web Yazılım

Web Yazılım Tasarladığımız siteleri, sizin tasarımlarınızı isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kodluyoruz. Tamamen size özel yazılımları geliştirip kullanımıza sunuyoruz Entegrasyon işlerinizi, e-ticaret çözümlerinizi üretiyoruz. Yazılım konusundaki uzmanlarımız ile her türlü yazılımı yaptırıp kullanabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi H1 size özel yazılımları geliştirir isteklerinize göre yeniler ve sizi hep güncel tutar. Yazılımla ilgili bu ayrıcalıkları başka nerede bulabilirsiniz onu bilmiyoruz ama, H1’den memnun kalacağınızı biliyoruz. Siz sadece işiniz için ne gerektiğini söyleyin ve biz onu dijital ortama taşıyalım. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Hazır Site

Hazır Site Ben bir site istiyorum ama çok bütçem yok, site benim için bir ihtiyaç değil ama olsa da fena olmaz, gibi düşünceleriniz var ise H1 Web & Pazarlama Çözümleri sizi yalnız bırakmıyor merak etmeyin. Hazır tasarımlarımıza bakıp bir tanesini beğenip, hiç bir sorun yaşamadan sitenizi 3 iş günü içerisinde kuruyoruz. Diğer hazır siteler gibi değil çünkü burası H1! Siz bize içeriklerinizi verirsiniz, sitenizi biz kurarız, bizde sadece tasarım hazır. Siz yan gelin yatın biz size kurarız. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri Dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmaları dışında internette görünürlüğünüz bizim için çok önemlidir, bizce sizin içinde olmalı çünkü artık web kullanıcıları organik arama dediğimiz Google aramalarını da çok önemsiyor. Sitenizi Google’ın anlayabileceği şekilde yazıyoruz ve ona diyoruz ki reklama para vermesek bile şeklimiz üstte çıkmaya yeter. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Logo Tasarım

Logo Tasarım Sosyal Medya’da pazarlama için kullanabileceğiniz çok fazla kanal var. Şu an en çok kullanılan sosyal medya pazarlama araçları deyince aklımıza hemen Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gelir. Sosyal medyada en önemli yardımcınız H1 Web & Pazarlama Çözümleri olmalı, çünkü sadece sosyal hesaplarınızın kontrol etmiyoruz. Tasarımını dilediğinizce yapıyor, sitenize, ürünlerinize, servislerinize direk link verebiliyoruz. İstediğiniz uzunlukta, istediğiniz formatta içerik ekleyebiliyor, üye sayınızı arttırıp, e-mail adresleri toplayarak, harika bir dijital pazarlama kanalının, e-mail pazarlamanın, kapılarını açabiliyoruz. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal Kimlik Oluşturma Kurumsal kimlik bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir başka bir deyişle, kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumlar kurumsal kimlerini bir kere oluştururlar ve çok fazla değiştirmek istemezler. Şirketiniz için çok önemli olan bu adımla sınırsız revizyon rahatlığı ve benzersiz tasarımlarla H1 Web & Pazarlama Çözümleri sizin yanınızda. Siz bize kurumunuzu tanıtın, onun görünen yüzünü biz tasarlarız. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Broşür ve Katalog Tasarımları

Broşür ve Katalog Tasarımları Şirketlerin görsel yaşamda ürünlerinin satışını ve pazarlama ağlarını genişletmek için kullandıkları en etkin bir yöntemdir. Dijital dünyada olduğu kadar görsel yaşama da önem veren H1 Web & Pazarlama Çözümleri, özel katalog ve broşür tasarımlarıyla şirketinizin kalitesini bir üst segmente taşımak istiyor. Sınırsız revizyon ve kuruma özel tasarımlarla standartlardan kurtulun. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Son 10 yılda pazarlama dünyasında çok fazla şey degişti. Gelişen teknoloji, artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşama şeklimizi degiştirdiği gibi, satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Araştırmalar Türkiye’de yaklaşık 29 milyon internet kullanıcısı olduğunu gösteriyor ve bu sayı her geçen yıl artıyor. Sizde bu kullanıcılara H1 farkıyla ulaşın. Bizimle iletişime geçerek şirketinizi nasıl daha fazla büyüteceğinizi öğrenin. Google Adwords, Google Adsense gibi reklam platformlarına Google sertifikalı uzmanlarımız sizin adınıza reklam versin şitketiniz büyüsün. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Pazarlama

Pazarlama Amerikan Pazarlama Derneği'nce 1984 yılındaki toplantısında yapılan tanımı şöyledir: "Pazarlama, kişisel ve örgütsel amaçlara ulaşmayı sağlayabilecek mübadeleleri gerçekleştirmek üzere malların, hizmetlerin ve fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecidir." Malların üretim yerlerinden satış yerlerine hareketini sağlayan faaliyetler pazarlama içinde düşünülür. Bu karmaşık süreçte tek başınıza olmanıza gerek yok H1 Web & Pazarlama Çözümleri iş ortaklığı ile pazarlama sürecinde güvenebileceğiniz bir kurum var. Ticaretin rekabetçi dünyasında H1 sizi asla yalnız bırakmaz. Yeni fikirler, aylık değerlendirme sunumları, kampanya fikirleri ve sizin başka neye ihticayınız varsa… Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Sosyal Medya’da pazarlama için kullanabileceğiniz çok fazla kanal var. Şu an en çok kullanılan sosyal medya pazarlama araçları deyince aklımıza hemen Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gelir. Sosyal medyada en önemli yardımcınız H1 Web & Pazarlama Çözümleri olmalı, çünkü sadece sosyal hesaplarınızın kontrol etmiyoruz. Tasarımını dilediğinizce yapıyor, sitenize, ürünlerinize, servislerinize direk link verebiliyoruz. İstediğiniz uzunlukta, istediğiniz formatta içerik ekleyebiliyor, üye sayınızı arttırıp, e-mail adresleri toplayarak, harika bir dijital pazarlama kanalının, e-mail pazarlamanın, kapılarını açabiliyoruz. Unutmayın H1’de her şeyden önemli müşterinin istekleridir.
Hemen Teklif Al